Nigdy wcześniej nie miałam żadnego zwierzaka, ponieważ rodzice twierdzili, że to ogromna odpowiedzialność. Kiedy dorosłam to w końcu zmienili zdanie i mogłam mieć chomika. Później pojawił się kot a teraz są jeszcze w domu dwa psy. Jest bardzo wesoło.

Wybór odpowiednich produktów w sklepie Lunderland

produkty Lunderland - sklepZwierzaki zgadzają się ze sobą i często razem bawią co mnie cieszy. Sama kupuję im zabawki oraz karmę, ponieważ wiem co dokładnie wybrać. W końcu na mnie spoczywa odpowiedzialność za opiekę nad nimi. W pracy ostatnio podjęłam rozmowę na temat zwierząt z kolegą. Powiedział, że kupuje produkty Lunderland – sklep mieści się w centrum i niedawno został otwarty. Zainteresowałam się tym sklepem, bo wcześniej nie słyszałam o takiej marce a Jakub bardzo ją zachwalał. Polecił mi nawet karmę dla psów, która jest bardzo bogata w minerały i ma mnóstwo wartości odżywczych. Postanowiłam tam pójść. Jakub zaoferował, że pójdziemy razem, bo też musi coś kupić dla swojego psa. Zaraz po pracy udaliśmy się do centrum miasta. W sklepie było bardzo dużo ludzi i mnie to zadziwiło. Jakub wyjaśnił, że mają świetne produkty i tanie, dlatego ludzie chętnie przychodzą tutaj na zakupy. W sklepie wybrałam odpowiednie produkty dla mojej zgrai i byłam zadowolona, że każdy dostanie dzisiaj coś smacznego ode mnie. Zawsze psy stoją w drzwiach jak wracam i sprawdzają co dla nich tym razem przyniosłam. Teraz to będą mieli nie lada frajdę. Zapłaciłam za wszystkie produkty Lunderland niedużo i uznałam, że będę tam robiła zakupy.

Moi rodzice byli zadowoleni z wyboru produktów i uznali, że zwierzęta muszą być dobrze karmione. Ostatnio kupowałam jakąś tanią karmę co rodzicom się nie podobało. Teraz już wiem gdzie chodzić na zakupy i będę tam zaglądała za każdym razem.

 

O autorze: Wiktoria Pluta