Zima zbliża się do nas wielkimi krokami i najwyższa pora zacząć ubierać się nieco cieplej. Czas zaopatrzyć się w cieplejszą bieliznę, która uchroni nas przed utratą ciepła, nawet w wietrzny, nieprzyjemny dzień. O specjalną ochronę przed zimnem powinny zadbać szczególnie panie borykające się z częstym przeziębieniem pęcherza.

Podkoszulek do zadań specjalnych

podkoszulki damskie bawełnianeCieplejsza bawełniana bielizna to podstawowa bariera ochronna dla ciała w zimową pogodę. Jeśli zadbamy o odpowiedni ubiór i izolację cieplną, możemy spędzić nawet kilka godzin na mrozie, bez obawy, że skończy się to wizytą u lekarza. Majtki typu bokserki osłonią intymne miejsca i pomogą utrzymać ciepło. Natomiast podkoszulki damskie bawełniane świetnie sprawdzą się do każdego stroju. W zależności od tego, co akurat planujemy włożyć, wybierzmy odpowiedni podkoszulek. Te na ramiączkach będą idealne do stylizacji biurowej, świetnie schowają się pod elegancką koszulą, czy bluzką. Jeśli wybieramy się na długi spacer, załóżmy podkoszulek z długim rękawem. Dodatkowa warstwa na naszych rękach w mroźny dzień z pewnością nie zaszkodzi. Miłośniczki podwijania rękawów również znajdą coś dla siebie. Wybiorą podkoszulki damskie bawełniane z rękawem długości 3/4. Pamiętajmy również o jednej, bardzo ważnej zasadzie: najlepiej, jeśli podkoszulek pokrywa się z dolną częścią bielizny, w taki sposób, żeby nie powstawała między nimi luka, która będzie miejscem uciekania ciepła. Odkryte plecy, prócz tego, że są niezdrowe, są też niemodne. Idealnym rozwiązaniem będzie też bawełniane body. Choć dla niektórych pań może stanowić problem w zapinaniu, jest wygodną ochroną dla niemal całego ciała.

Kobieta zawsze chce wyglądać i czuć się atrakcyjnie, niezależnie czy ma na sobie elegancką kreację, czy też strój sportowy. Ubieranie na tak zwaną cebulkę jest jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie się przed niesprzyjającą pogodą. Elegancka, a zarazem ciepła bielizna do zadań specjalnych, będzie ładnie się prezentować, ale przede wszystkim pomoże w utrzymaniu ciepła nawet w najzimniejsze dni.

 

O autorze: Jan Markowski