Jakiś czas temu nie przepadałam za biżuterią. Miałam jedną parę kolczyków, w której chodziłam cały czas i było mi tak wygodnie. Jednak z wiekiem zaczęłam nabierać gustu i smaku. Zaczęłam zwracać większą uwagę na to, co na siebie zakładam, ponieważ było to dla mnie ważne.

Diament do naszyjnika

diamenty wyceniane we wrocławiuUważam, że zawsze lepiej założyć sobie jakiś naszyjnik, ponieważ inaczej, bluzka może wyglądać zbyt smutno. Oczywiście, jeżeli mówimy o bluzce gładkiej, bez żadnych wzorów. Ja miałam taki naszyjnik do wszystkiego, jednak postanowiłam go trochę przerobić. Narzeczony z okazji obiecał mi diamenty wyceniane we wrocławiu według różnych wytycznych i powiedział, że mogę wybrać sobie wisiorek z diamentem i zamiast mojej starej zawieszki nosić tamtą. Z radością udałam się do jubilera i oglądałam kamienie. Nigdy nie widziałam czegoś tak pięknego. Moje sztuczne kamienie przy tym to się chowały. Oryginalne, prawdziwe szlachetne kamienie z daleka połyskiwały tak pięknie, że nie mogłam oderwać od nich wzroku. Bardzo spodobał mi się pewien diament, który wykonany był z niezwykłą precyzją i został idealnie oszlifowany. Był z jednej strony skromny i niewielki, jednak z drugiej przedstawiał elegancję i klasę. Wiedziałam, że to właśnie on znajdzie się na mojej zawieszce na wisiorku. Tak zwracał uwagę, że stwierdziłam, że nie chcę już żadnego innego. Zamówiliśmy wykonanie z niego zawieszki i mogliśmy go odebrać za jakiś czas. Gdy zobaczyłam go na wisiorku to oniemiałam.

Nie macie pojęcia, jak wspaniale mój diamencik prezentował się na szyi. O wiele lepiej niż w gablotce, o ile to w ogóle było możliwe. Myślałam, że już lepiej być nie może. Z takim pięknym dodatkiem, czuję się jakoś bardziej pewna siebie i od razu poprawił mi się nastrój i zaczęłam się szeroko uśmiechać.

O autorze: Malwina Nowak