Moja siostra od jakieś czasu zaczęła narzekać na złe samopoczucie. Moim zdaniem trwało już to stanowczo za długo. W sumie to nić ją jakoś specjalnie nie bolało. Nie miała po prostu energii i nic jej się nie chciało. Powiedziałam jej, że będzie najlepiej jeśli zrobi sobie jakieś badania i pójdzie do lekarza.

Zakup odpowiedniej wyciskarki

wyciskarka huromTe wyniki nie wyszły najlepiej. Lekarz powiedział, że siostra musi koniecznie zmienić dietę. Bo organizm daje już znak, że ma dosyć takiego niezdrowego trybu życia. Siostra wzięła te słowa do siebie. I postanowiła się zmienić i swoje przyzwyczajenia. Doszła do wniosku, że od teraz będzie się dobrze odżywiała. Ma też pić codziennie świeże soki. Musiała sobie kupić tylko odpowiednią wyciskarkę. Ja wiedziałam że jeżeli to ma być na poważnie to ten sprzęt musi być najwyższej jakości. Siostra powiedziała mi, że znalazła w internecie różne wyciskarki tylko nie bardzo wiedziała na jaką się zdecydować. Ja poczytałam trochę opinii i doszłam do wniosku, że wyciskarka hurom jest chyba najlepsza. Jednak klienci to właśnie ją opisywali w samych superlatywach. Koszt jej też nie był bardzo wysoki. Co ważne miała być ona też łatwa do czyszczenia. Siostra więc zamówiła ją. Widziałam, że nie mogła się wprost doczekać kiedy przyjdzie. Jednak nie trwało to długo bo już po paru dniach kurier przywiózł przesyłkę. Wyciskarka prezentowała się bardzo dobrze. Siostra przeczytała instrukcję obsługi i potem wzięła się za robienie soków.

Dala mi spróbować i muszę przyznać, że sok zrobiony w ten sposób smakuje zupełnie inaczej. Jest wręcz wyśmienity. Siostra znalazła wiele przepisów na różne soki. I to nie tylko takie typowo owocowe ale także warzywne. W sumie od kiedy ona zaczęła się zdrowiej odżywiać i pić soki zaczęła się też lepiej czuć.

 

O autorze: Łukasz Adamczyk