fotograf ślubny

Moja koleżanka jakiś czas temu wyszła za mąż. Koleżanka jest niezwykle zamożną osobą dlatego też spodziewałam się tego, że wesele jej będzie naprawdę zrobione z wielkim rozmachem.

Fotograf ślubny pracuje w całym kraju

fotograf ślubny Z resztą brałam udział w przygotowaniach do tego wesela także mniej więcej wiedziałam czego się można będzie spodziewać. Koleżanka wszystko co tylko można miała naprawdę najlepsze. Zresztą sama sala weselna, która znajduje się bardzo dobrym hotelu we Wrocławiu była naprawdę bardzo droga. Ta sala weselna to chyba najpiękniejsze miejsce na taka uroczystość w okolicy. Samą sukienkę ślubną koleżanka wybierała bardzo długo. Dla niej musiała być po prostu idealna. A koleżanki godny polecenia fotograf ślubny we Wrocławiu to jest fotograf, który robił zdjęcia znanym osobom w całym kraju. Jestem naprawdę bardzo ciekawa tego jak będą wyglądały te zdjęcia ślubne i czy rzeczywiście będą się czymś różnić od takich zrobionych przez przeciętnego fotografa. Koleżanka ma nadzieję, że ta fotografia ślubna będzie tak wyjątkowa, że zdjęcia będą zdobiły ich cały dom. No jestem naprawdę bardzo ciekawa efektu. Bo mimo że wesele już się odbyło to na zdjęcia i film z wesela trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. A koleżanka od razu po weselu ze swoim mężem pojechali na podróż poślubną. Pojechali w ciepłe kraje czego im bardzo zazdroszczę. Fajnie, że zdecydowali się od razu p o ślubie na tą podróż. Jednak dzisiaj każdy kto decyduje się jechać na podróż poślubną czeka na nią jakiś czas. A tu właśnie inaczej i od razu po ślubie w trakcie poprawin mieli już samolot. Goście jeszcze jakiś czas bawili się na poprawinach jednak bez młodych nie było już takiej zabawy.

Koleżanka obiecała, że jak tylko wróci to odezwie się i razem obejrzymy przynajmniej na razie zdjęcia z ich podróży. Nie mogę się już doczekać

O autorze: Malwina Nowak