Planowałam kupić sobie nową lampę stojącą do salonu. Miałam tam sporo wolnego miejsca i taka lampa idealnie by się nadawała. Oczywiście byłam wyjątkowo wybredna i szukałam jakiejś wyjątkowej lampy. Nie było to łatwe zwłaszcza, że nic nie wpadło mi jak dotąd w oko.

Zakupy w sklepie z oświetleniem

sklep z oświetleniemW pracy powiedziałam koleżance, że mam problem ze znalezieniem odpowiedniej lampy do swojego salonu i odwiedziłam chyba wszystkie sklepy w mieście, ale bez rezultatu. Ona od razu zapytała mnie, czy w takim razie odwiedziłam ten największy sklep z oświetleniem, który został otwarty jakiś czas temu. Nie słyszałam nic o tym sklepie, dlatego zaczęłam wypytywać ją o szczegóły. Koleżanka dała mi namiar na ten sklep i zapewniła, że tam na pewno znajdę lampę, która mi się spodoba. Byłam tak podekscytowana wizytą w tym sklepie z oświetleniem, że zwolniłam się szybciej z pracy. Kiedy weszłam już do tego sklepu, to wręcz zdębiałam. Nigdy w życiu nie widziałam tak ogromnego wyboru w jednym miejscu! Sklep był ogromny a lamp było tak dużo, że już wiedziałam, że te zakupy będą udane. Od razu skierowałam się do działu z lampami stojącymi, bo taką właśnie planowałam kupić. W oko wpadła mi stylowa lampa w kolorze srebrnym. Miała biały klosz i była nowoczesna. Idealnie pasowała do całego wystroju, jaki miałam w salonie. Przy okazji dokupiłam sobie lampę na stolik w takim samym stylu. Ze sklepu wyszłam zachwycona i od razu zadzwoniłam do koleżanki, by jej podziękować.

Lampa pasowała w salonie idealnie. Wyglądała dokładnie tak, jak sobie ją wyobrażałam. To był najlepszy sklep w mieście, który posiadał ogromny wybór oświetlenia. Zawsze już tam będę robiła zakupy, bo zdecydowanie warto. Mamie powiedziałam o tym sklepie, bo szukała żyrandola do sypialni.

O autorze: Łukasz Adamczyk