Projektując swój wymarzony dom czy mieszkanie zdajesz sobie sprawę jak ważne są detale. Każde pomieszczenie wymaga dokładnej analizy pod względem wyposażenia. Ciekawym dodatkiem wykończeniowym są listwy montowane pomiędzy ścianą a podłogą. Mogą one nadać elegancji oraz swoistej estetyki.

Zastosowanie listw przypodłogowy Mardom Decor

listwy przypodłogowe mardom decorTo czego nie może zabraknąć w projekcie wykończenia pomieszczeń to właśnie listew przypodłogowych. Chociaż producenci oferują wiele ich rodzai najciekawsze są listwy przypodłogowe Mardom Decor. W sposób estetyczny montowane są pomiędzy ścianami i podłogą idealnie maskując łączenie. Z racji wykonania ich z trwałego materiału są odporne na wilgoć. Listwy wykonywane są w wielu barwach i wzorach. Dzięki ich uniwersalności klienci mogą w łatwy sposób wybrać interesujący ich element wystroju do swojej aranżacji. Tańsze listwy są pozbawione zdobnictwa ale za to są bardziej proste, klasyczne i również cieszą się powodzeniem. Listwy Mardom Decor dostępne są w różnych rozmiarach. Pozwala to na znakomite zamaskowanie różnego rodzaju okablowania, które nieestetycznie zaburza wykończenie pomieszczenia. Listy przypodłogowe świetnie nadają się również na zasłonięcie szczeliny dylatacyjnej. Montaż jest bardzo prosty i odbywa się dość szybko. Potrzebny jest zakup odpowiedniego kleju, którym przymocowuje się listwy do ścian. Każdą z nich można dociąć na wymaganą długość używając do tego na przykład piły. Idealnie nadają się również do przeprowadzenia montażu oświetlenia.

Wykorzystanie listew przypodłogowych Mardom Decor nie ogranicza się tylko do jednego pomieszczenia. Mogą być montowane zarówno w korytarzu, salonie, sypialni czy nawet w łazience i kuchni. Ich wybór jest na tyle szeroki, że można dopasować odpowiedni model to każdego wyposażenia wnętrz.

O autorze: Jan Bednarek