Aby zachować poczucie schludności i nowoczesności w łazience jak i kuchni na długie lata, warto zainwestować w uniwersalne stalowe wykończenia, które nie wyjdą na pewno z mody przez długi czas. Takie akcesoria zapewnia niemiecka firma, która istnieje na rynku już ponad trzydzieści lat. Zaopatruje prywatnych właścicieli mieszkań jak i firmy. Jest doceniana na całym świecie.

Zabawa z akcesoriami

zack akcesoriaStal jest łatwa w pielęgnacji, nie ulega zniszczeniu i pasuje kolorystycznie do większości wnętrz. Dlatego firma Zack akcesoria swoje produkuje tylko i wyłącznie ze stali szlachetnej, z ewentualnymi dodatkami z drewna bambusowego, szkła, silikonu lub tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Akcesoria są podzielone na kategorie, a każda z nich posiada oryginalną nazwę. Na przykład Zack Bevo to elementy wystroju kuchni  z drewnianymi akcentami takie jak młynek do soli czy pieprzu, butelka na oliwę, dzbanek do herbaty, cukiernica, serwetnik, szczypce do lodu. Zack Contas to z kolei maselniczka, shaker do drinków, pojemnik na butelkę wina, kubełek na lód, czy dzbanuszek na śmietankę. W łazience natomiast znajdziemy z kategorii Zack Manola dozownik na mydło w płynie lub w Zack Mimo – stojak na papier toaletowy. Możemy się też zaopatrzyć w półki prysznicowe, wieszaki, haczyki, kosze na śmieci albo na parasole, różnego rodzaju uchwyty, pojemniki, stojaki, a z większych gabarytowo rzeczy – regały łazienkowe. Znajdzie się nawet stalowa blokada do drzwi.

Stal możemy łączyć z każdym kolorem i każdym innym tworzywem, zarówno szkłem, drewnem jak i gumą. Sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Skorzystanie z oferty firmy Zack to świetna okazja na ujednolicenie wystroju całego mieszkania i wprowadzenie minimalistycznego sznytu. Firma posiada w sprzedaży również płyny i ściereczki do czyszczenia akcesoriów.

O autorze: Wiktoria Pluta