W każdym domu mamy jakieś bawełniane torby. Jeśli jednak nie, warto je zakupić. Tylko jakie? Kiedyś – w dawnych czasach – w każdym domu były popularne siatki, służące domownikom na zakupy. Wtedy nikt nie szedł do sklepu tylko z portfelem. Byłoby to bardzo nierozsądne, a same zakupy skończyły by się upychaniem produktów po kieszeniach.

Nadruk, czy haft na torbach bawełnianych?

bawełniane torby z nadrukiem lub haftemDziś już nie ma takich problemów i nawet jeśli pójdziemy do sklepu tylko z jednym (oczywiście dużym) banknotem, to wrócimy z niego z elegancko (lub nie) zapakowanymi zakupami. Ale nie każdemu wystarczają plastikowe reklamówki. Niektórzy z nas bardziej preferują bawełniane torby z nadrukiem lub haftem. Jest ogromna baza samych nadruków. Obecnie można nawet uzyskać bawełnianą torbę z tzw. nadrukiem 3D. Sam obrazek na takiej torbie jest bardzo realistyczny i wydaje się, że prawie „żywy”. Nadruk można wykonać na torbie bawełnianej, zlecając go w drukarni. Oczywiście, wykonanie jednego egzemplarza może kosztować dużo, natomiast zlecając nadruk większej ilości toreb (które przecież mogą być wykorzystane w różny sposób), nie jest takie drogie. Wręcz przeciwnie. Nadruk reklamowy i to jeszcze w 3D może przyciągnąć wielu klientów. Tak samo może się przedstawiać sprawa z haftem na torbach. Sam haft może być przeznaczony już li tylko dla koneserów i „smakoszy” elegancji. Maszyny przemysłowe wykonujące hafty na torbach można odpowiednio zaprogramować.

Taki haft będzie wykonany z oszałamiającą precyzją, przedstawiając „widoczek” dokładnie taki, jaki zostanie wprowadzony do systemu sterującego. Jest także możliwy haft 3D. W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia pomaga wszędzie tam, gdzie jeszcze kilkanaście lat temu nic nie dało się zrobić. Dziś jest znacznie inaczej.

O autorze: Igor Krajewski