Mój mąż od kiedy tylko pamiętam uwielbiał majsterkować. Jest bardzo przydatne bo gdy remontujemy coś w domu to nie musimy wzywać żadnego fachowca, bo po prostu mąż sam potrafi wykonać niemal wszystko. Jednak czasem uważam, że zbyt wiele czasu poświęca na robienie czegoś dodatkowo gdy nie ma takiej potrzeby.

Dobrej jakości scyzoryk

szwajcarski scyzoryk z piłąOn cały czas coś wymyśla żeby tylko coś naprawić lub unowocześnić. Nie potrafi usiedzieć na miejscu. Ostatnio dostał w pracy sporą premię. I chciał wydać ją na jakieś niepotrzebne moim zdaniem narzędzia. Ja znalazłam jednak wiele innych potrzeb, na które te pieniądze powinny iść. Jednak stwierdziłam, że powinien kupić sobie coś dla siebie żeby także miał satysfakcję z tego, że otrzymał te pieniądze. I mąż zaskoczył mnie bo zamówił sobie szwajcarski scyzoryk z piłą, który wiem że od dawna mu się podobał. Ten scyzoryk chciałam mu nawet kupić na święta także żałowałam trochę, że dokonał takiego wyboru. scyzoryk gdy przyszedł sami mi się spodobał. Przede wszystkim wyglądał bardzo elegancko. Widać było, że jest to coś solidnego. Miał wiele opcji. I naprawdę uważam, że coś takiego jest świetnym pomysłem na prezent. Mąż oczywiście sprawdził jak działają wszystkie końcówki. I powiedział mi, że nie spodziewał się tego, że będą aż tak dobre. Szczególnie ta piła jest w stanie przeciąć wiele powierzchni. Także od tego czasu mąż nie rozstaje się z nowym scyzorykiem. Zabiera go nawet z sobą gdy idziemy gdzieś w gości.

Jego zdaniem może się przecież zawsze przydać. Jednak mi to nie przeszkadza absolutnie. Bo jest to rzecz, która jest elegancka i wygląda dobrze. Myślę wręcz, że każdy mężczyzna powinien mieć taki dobrej jakości scyzoryk. Mąż powiedział mi, że kupił go też w atrakcyjnej cenie bo była na niego promocja.

O autorze: Oskar Nowak