dj

Poszukuję specjalisty, który uświetni moją imprezę. Kończę osiemnaste urodziny. Mój brat Paweł zaproponował mi puszczanie muzyki ale nie podoba i się jego gust muzyczny. Postanowiłam wynająć lokal blisko mojego miejsca zamieszkania.

Dj musi mieć własny sprzęt

dj Lokal znajduje się w centrum miasta warszawa i każdy mój znajomy będzie miał blisko. Właściciel, który prowadzi lokal zaproponował mi osobę, która poprowadzi dla mnie imprezę. Podał mi numer do wodzireja. Wodzirej jakoś nie pasuje do mojej koncepcji urodzinowej. Wodzirej na wesele bardziej odpowiada niż na urodziny do młodej osoby. Nie sądzę, ze moi znajomi chcieliby jakieś przyśpiewki na urodzinach. Młodzi zupełnie inaczej się bawią. Wodzirej na pewno fajnie organizuje wesela, na których są ciocie, babcie i mamy. Starsze pokolenie zostało wychowane na takich przyśpiewkach i formie prowadzenia imprezy. Postanowiłam podziękować za propozycję i poprosić o jakieś namiary na dj. Dj musi być młody i mieć ze sobą sprzęt. Niestety właściciel lokalu zaproponował mi puszczanie muzyki z płyt. Postanowiłam poszukać dj na własną rękę. Wpisałam w internecie dj pojawiło mi się sporo stron z dj na wesele. Postanowiłam poczytać opinie i wybrałam sobie kilku dj którzy najbardziej mi pasowali. Okazało się, ze kilku dj musiało mi odmówić bo w tym czasie prowadza wesela. Wesele jest dla nich zobowiązujące bo podpisali już umowy i nie mogą z nich zrezygnować bo musieliby płacić kary finansowe. Udało mi się jednak znaleźć osobę, która mi się spodobała. Widziałam na jego stronie kilka imprez, które prowadził dj na wesele jest polecany i na imprezy okolicznościowe także.

Postanowiła. Podpisać z nim umowę i wpłacić mu niewielką zaliczkę. Mam nadzieję, że moi znajomi będą zadowoleni z urodzin i lokalu, który wybrałam.

Więcej na Djrav.pl

O autorze: Malwina Nowak