Zdecydowałam się na otworzenie swojej firmy. Pracuję jako psychoterapeuta wiele lat. Do tej pory było mi wygodnie pracować u koleżanki ale ona poinformowała mnie o przeprowadzce do innego miasta ze względu na ofertę pracy, którą dostał jej mąż. Biuro będzie sprzedawać więc wpadłam na pomysł żeby rozkręcić swoją firmę.

Będę organizowała pomoc dla par

psychoterapeuta dla par w KrakowiePsychoterapeuta dla par w Krakowie jest bardzo potrzebny. Z tego co się orientowałam to nie ma takiego miejsca w naszym mieście, żeby pary mogły spokojnie zgłaszać się ze swoimi problemami. Postanowiłam oferować takie usługi. Oczywiście osoby samotne także będą u mnie mile widziane jednak pary będą moim priorytetem. Ostatnio stwierdziłam, że w dzisiejszych czasach bardzo dużo związków się rozsypuje przez drobne problemy ponieważ ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać i nie wiedza jak rozwiązywać swoje problemy. Psychoterapeuta dla par w Krakowie na pewno będzie miejscem na początku może i mało odwiedzanym ale jak klientom będzie zależało ana związkach i dobrych relacjach to na pewno prędzej czy później do mnie trafią. Udało mi się wynająć ładny lokal w centrum miasta. Czynsz nie będzie mnie dużo wynosił. Dogadałam się z właścicielem, że remont przeprowadzę z moim mężem i sama zakupię potrzebne meble. Właściciel lokalu jest starszym człowiekiem i sam powiedział mi, że mam świetny pomysł i na pewno mój biznes będzie się dobrze rozwijał. Ucieszył się, że będzie mógł do mnie wpadać jeśli będzie miał jakieś problemy.

Moja firma jest bardzo popularna w naszym mieście. Pary chętnie mnie odwiedzają i korzystają z moich usług. Staram się im pomagać w przezwyciężaniu różnych problemów. Rozmowa i mediacja jest bardzo ważna. Nie można się obrażać i nie rozmawiać bo to w niczym nie pomaga.

O autorze: Wiktor Wilk