W końcu nadszedł czas na odświeżenie naszego mieszkania. Postanowiliśmy nieco odmienić jego wystrój, ponieważ poprzedni nam się już nieco znudził. Jednak nie chcieliśmy dokonywać bardzo radykalnych zmian – pozostawiliśmy wszystkie meble. Jedynie otoczenie się nieco zmieniło. Najbardziej widać to w naszej sypialni.

Dodanie sypialni elegancji dzięki satynowej pościeli

przewiewna pościel satynowa elwayWcześniejszy klasyczny wystrój naszej sypialni postanowiliśmy zmienić w coś bardziej eleganckiego. Przemalowaliśmy ściany na ciemniejszy kolor oraz dodaliśmy dekoracje, które uczyniły wystrój niebanalnym oraz o wiele ciekawszym, niż wcześniej. Chciałam również, żeby pościel na naszym łóżku pasowała do całości. Kiedy więc skończyliśmy remont, znalazła się na nim przewiewna pościel satynowa elway. Od zawsze marzyła mi się pościel z takiego materiału – kojarzy się on z luksusem oraz dobrym smakiem. To taki pierwszy komplet w mojej sypialni. Okazało się, że wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach – blask materiału dodaje niepowtarzalnego charakteru całemu wystrojowi. Sypialnia jest o wiele bardziej elegancka, na czym nam najbardziej zależało. Najbardziej cieszę się z nowej pościeli – jest rewelacyjna i bardzo wygodnie się pod nią śpi. Doskonale nadaje się na cieplejsze noce, ponieważ zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co poprawia nasz komfort podczas snu.

Odpowiednia pościel może mieć bardzo korzystny wpływ na nasz komfort podczas każdej nocy. Pościel wykonana z satyny nie tylko rewelacyjnie wygląda, ale również zapewnia odpowiednią temperaturę w nocy, dzięki swojej przewiewności. Odpowiednio dopasowana kolorystycznie do wystroju może stanowić piękne urozmaicenie wyglądu pomieszczenia oraz jego dopełnienie. Nasza sypialnia wygląda teraz o wiele lepiej, niż wcześniej.

O autorze: Maria Baranowska