naprawa laptopów

Od zawsze chciałem bardzo założyć swoją własną firmę. Powiem szczerze, że od zawsze chciałem być szanowanym biznesmenem, który odniósł sukces. Udało mi się uzbierać trochę pieniędzy i długo zastanawiałem się, na jaki biznes powinienem się zdecydować.

Często naprawiane są laptopy

naprawa laptopówKonsultowałem się z moimi znajomymi, którzy mają tak zwaną smykałkę do biznesu, ale oni sami nie wiedzieli, co mi doradzić. Jeden z moich dobrych znajomych jednakże doradził mi, żeby, otworzył swój własny serwis komputerowy. Powiem szczerze, że na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ponieważ ja kompletnie nie znam się na komputerach, jedyne co wiem, jak obsługiwać internet i podstawowe programy. Poza tym miasto Łódź, w którym mieszkam jest można powiedzieć, że pełne takich serwisów, także istniałoby ryzyko, że ten mój serwis nie poradzi sobie na rynku i tak szybko, jakbym serwis otworzył, tak też szybko musiałbym owy serwis zamknąć. Jednakże postanowiłem zaryzykować i zdecydować się na otworzenie własnego serwisu, W tym serwisie jednakże nie pracuję sam, a mianowicie zatrudniłem dwóch fachowców, którzy znają się na takich rzeczach, jak na przykład naprawa komputerów. Serwis funkcjonuje od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się na jego otworzenie. Najczęściej w tym moim serwisie dokonywana jest szybka naprawa laptopów Łódź. Jednakże równie często jest dokonywana przez moich pracowników naprawa telefonów.

Ogólnie otworzenie tego serwisu, to był na prawdę bardzo, ale to bardzo dobry pomysł, bo serwis na prawdę na siebie zarabia i przynosi na prawdę spore zyski. Jestem bardzo wdzięczny temu mojemu koledze, że mnie namówił na to, żeby właśnie w ten biznes zainwestować. Póki co jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze.

O autorze: Jan Markowski