Całkiem niedawno mój synek udał się po raz pierwszy do swojej nowej szkoły odkąd przeprowadziliśmy się ze wsi do miasta. Postanowiłam ze względu na to zakupić dla niego nowy plecak, gdyż wcześniejszy zagubił nam się podczas przewozu naszych rzeczy.

Kupno plecaka szkolnego dla syna

plecak szkolny dla chłopcaMoją jedyną opcją na znalezienie dobrego plecaka szkolnego, było poprzez tutejsze sklepy. Niestety, nie podłączyliśmy jeszcze u siebie w mieszkaniu internetu, więc ta opcja była na razie niedostępna. Postanowiłam zabrać synka ze sobą, aby zasugerował mi jaki plecak podoba mu się najbardziej, aby trafić w jego gusta. Podczas jeżdżenia po kilku sklepach, w ostatnim znaleźliśmy taki plecak szkolny dla chłopca, który podobał mu się najbardziej. Był to biało niebieski plecak wraz z postaciami z jego ulubionej kreskówki. Co więcej, był on przeceniony, więc akurat trafiliśmy na dosyć interesującą okazję. Po sprawdzeniu jego jakości, założyłam plecak na ramiona syna, włożyłam kilka cięższych rzeczy z mojej torebki, aby go obciążyć i sprawdzić czy jest on dla niego komfortowy. Plecak był dla niego bardzo wygodny i bez problemu mógł poruszać się z nim na swoich plecach. Wzięliśmy go, zakupiliśmy i wróciliśmy do domu. Wszystkie jego szkolne książki mogły się w stu procentach zmieścić, a nawet zostało jeszcze miejsce dla dodatkowych przedmiotów. Plecak ten posiada również świetne kieszonki, dzięki którym możemy posegregować nasze mniejsze, szkolne rzeczy.

Jestem bardzo zadowolona z tego wypadu, ponieważ mogłam wreszcie zakupić synowi coś dobrej jakości. Jest on bardzo szczęśliwy, że wybrałam właśnie to, co najbardziej mu się spodobało. Odkąd go otrzymał, zaczął pakować się już dzień przed szkołą, chociaż nigdy tego nie robił – pakowanie się do nowego plecaka sprawiało mu przyjemność.

O autorze: Jan Markowski