Od kilku lat z sukcesem prowadzimy z mężem salon spa. Choć był on sceptycznie nastawiony do mojego biznesowego pomysłu to teraz sam aktywnie udziela się w życiu naszego ośrodka. Oferujemy szereg zabiegów dla pań i panów, które mają na celu wspomóc kondycje ich organizmu i zdrowia. Jednakże dobry biznesplan i lokalizacja to nie wszystko. Głównym sercem naszego spa jest nasz profesjonalny personel, bez którego nic nie byłoby takie samo.

Kosmetyczne wyposażenie naszego ośrodka

uniformy kosmetyczneZawsze dbam, aby w pierwszej kolejności zadowolony byli nasi klienci. To dla nich staramy się udoskonalać zabiegi, gospodarować nowe strefy komfortu i zwiększać naszą ofertę. Jednak na równi jest dla mnie ważne zadowolenie moich pracowników. Mamy w zespole szereg specjalistów, którzy mają umiejętności ponadprzeciętne, a czasem nawet unikalne i zdaje sobie sprawę, że mają swoje wymagania warunków pracy. Zatem każdy z naszych pracowników ma własną przestrzeń i miejsce na sprzęt i kosmetyki. Mamy również pomieszczenie pracownice, gdzie można się swobodnie przebrać w uniformy kosmetyczne. Nasze stroje są wykonane z tkaniny najwyższej jakości i każdy z nich jest zdobiony logiem ośrodka. Uniformy są przewiewne i szyte na miarę, tak aby moi pracownicy czuli się w nich dobrze. Mamy w naszym spa nawet specjalna pralnie, gdzie codziennie przygotowujemy stroje na następny dzień pracy. Wszystko musi być higieniczne i czyste, a nasze uniformy przede wszystkim. To maksymalnie zwiększa komfort pracy i to w jaki sposób postrzegają nas klienci.

Staramy się z mężem, aby nasze spa miało wysoką renomę w mieście. U nas zawsze panuje ład i porządek, a nasi pracownicy wyposażeni w pachnące świeżością uniformy kosmetyczne są gotowi na przeprowadzanie zabiegów. Myślę, że można u nas zaznać komfortu jakiego nie ma nigdzie indziej. Jestem dumna z tego, że nasz ośrodek jest takim wyjątkowym miejscem.

O autorze: Łukasz