W firmie, w której obecnie pracuje, urzęduje już czternaście lat. Byłem z nią w chwilach lepszych oraz gorszych. Niebawem, bo już za dwa miesiące, organizowane jest spotkanie na cześć dwudziestopięcio lecia firmy dla pracowników. Będzie uroczyście, galowo, a na pewno będą dyplomy.

Spersonalizowany prezent jako wyraz uznania

e prezentyCzęść z pracowników wpadła na pomysł, aby w ramach podziękowania za możliwość rozwoju kariery oraz osobistego, podczas tego spotkania, wręczyć prezesowi firmy symboliczny upominek. Doszły mnie słuchy, że władza firmy, chce każdemu z osobna podziękować za współpracę i ten moment wydaje się najbardziej słuszny na odwzajemnione podziękowania oraz wręczenie upominku. Pozostał jeszcze tylko jeden problem, który zawsze okazuje się być największym, czyli co kupić. W tej tematyce czułem się jak ryba w wodzie, ponieważ zarówno ta, jak i poprzednie miejsca pracy, nauczyły mnie jak wyglądają symboliczne prezenty. Dlatego też na siebie wziąłem sprawę wyboru. Jednym z najlepszych rozwiązań dzisiaj, aby znaleźć ciekawy przedmiot są e prezenty. Są to sklepy online, które w swojej ofercie posiadają setki rzeczy, które można indywidualnie przygotować i oznaczyć. Personalizacja prezentów ma to do siebie, że nawet najmniejszy upominek staje się rzeczą miłą dla oka. Dedykacja bądź oznaczenia mają za zadanie zwiększyć wartość przedmiotu o właściwości osobiste. Zdecydowanie lepiej wygląda karafka ze spersonalizowanym grawerem, niż zwykła butelka, nawet drogiego whisky. Przeglądają katalog upominków trafiłem właśnie na taką karafkę, na której można było wygrawerować dowolny napis.

Jednogłośnie z kolegami z pracy wybraliśmy podziękowania i gratulacje za tak długi staż na rynku, który dał możliwość pracownikom na wspomniany już rozwój. Jednocześnie udało się zabłysnąć podczas uroczystości, ponieważ jako jedyni wybraliśmy ten sposób gratulacji.

O autorze: Malwina Nowak