woreczki strunowe

Od dawna już jestem na emeryturze, ale pieniądze, jakie dostaje nie starczają mi na utrzymanie. Łapię się różnych zajęć dorywczych, gdzie można jakieś pieniądze dodatkowo zarobić.

Wszystkie woreczki upadły na ziemię

woreczki strunoweMam kolegę, który pracuje w skupie i zaproponował mi, żebym może pozbierał opakowania kartonowe, za które mogę dostać niezłą sumę pieniędzy.
Pomysł mi się bardzo spodobał, znam dobrze miasto i wiem, gdzie należy iść aby dobrze trafić na opakowania kartonowe. Nie zastanawiając się długo ruszyłem. Niedaleko mojego domu jest taka duża knajpa, gdzie ludzie kupują często jedzenie na wynos ale też na miejscu można zjeść, tylko miejsca mało to za dużo ludzi tam nie ma. Właściciel z tyłu budynku składuje zużyte i niepotrzebne kartony fasonowe, więc go zapytałem, czy mogę je zabrać.
Zgodził się, a ja byłem bardzo zadowolony, bo było ich naprawdę dużo. W innych miejscach i lokalach też można znaleźć ciekawe rzeczy. Jedna knajpa segreguje w kontenerze opakowania jednorazowe, w których trzymają jakieś ciastka, zawsze je wywożą w poniedziałki, więc poszedłem tam w niedzielę wieczorem i udało mi się wszystkie pozbierać.
Pieniądze, które na tym zarobiłem były całkiem niezłą i byłem zadowolony. Moja wnuczka ma urodziny i mogłem wysłać jej prezent. Kupiłem jej kolczyki, które kiedyś widziała w sklepie i bardzo jej się spodobały. Na poczcie kobieta powiedziała mi, że mają małe koperty bąbelkowe, które nadają się do spakowania prezentu. Tak też zrobiłem. Wnuczka będzie zadowolona. Kiedy wychodziłem z poczty wpadłem na faceta, który widać było, że się bardzo spieszył, podczas zderzenia wypadły mu woreczki strunowe, które miał skrupulatnie poukładane. Szkoda mi się go zrobiło, więc pomogłem mu je pozbierać. Był bardzo wdzięczny i mi dziękował. Jestem dobrym człowiekiem i lubię pomagać ludziom, nie każdy chce pomocy.

Ciekaw jestem kiedy wnuczka dostanie prezent. Urodziny ma za kilka dni, więc jestem pewny, że prezent zdąży dojść do tego czasu. Przejdę się na zakupy, głodny jestem i czas na kolację.

Artykuł napisany korzystając z informacji na stronie http://pakowacz.eu/woreczki-strunowe-c-8.html

O autorze: Igor Krajewski