Kiedy już wprowadziłem się do nowego domu, to postanowiłem odsapnąć od wszelkich wydatków na jakiś czas. Budowa domu pochłonęła ogromne finanse i właściwie wydałem wszystkie pieniądze, jakimi dysponowałem. Został mi do skończenia podjazd, jednak to mogło poczekać.

Położenie szarej kostki granitowej na podjeździe

szara kostka granitowaPo niespełna roku miałem już odłożone pieniądze i mogłem w końcu zabrać się za ten podjazd. Nie wiedziałem jeszcze jaką kostkę wybrać i o poradę poprosiłem sąsiada, który w zeszłym roku robił swój podjazd. W jego ocenie najlepsza była szara kostka granitowa, która również u mnie idealnie się sprawdzi. Posłuchałem sąsiada i zdecydowałem się wybrać tę kostkę granitową i pojechałem osobiście do producenta. Sąsiad znał się na kładzeniu takiej kostki i to właśnie od niego miałem informację, jaką ilość zakupić. Nie musiałem zatrudniać ludzi do położenia kostki granitowej, ponieważ wiedziałem jak to zrobić i też sąsiad zaoferował mi swoją pomoc. Kiedy miałem już wszystko, to umówiłem się z sąsiadem na sobotę na położenie kostki na podjeździe. Pracowaliśmy od samego rana, ale warto było, gdyż w ciągu jednego dnia udało się położyć kostkę granitową. Nie jeździłem samochodem, ponieważ tym obszarze, ponieważ sąsiad zalecił mi, żebym trochę jednak odczekał. Kostkę udało się równo położyć i dzięki temu podjazd prezentował się bardzo elegancko. Sąsiad jednak polecił mi dobrą kostkę i dobrze zrobiłem, że go wtedy posłuchałem. Sam zapewne nie wiedziałbym co wybrać.

Dom miałem już kompleksowo wykończony i teraz mogłem odkładać pieniądze na wakacje. Zamierzałem wyjechać gdzieś na co najmniej dwa tygodnie i potrzebowałem dość sporej gotówki na ten cel. Dobrze zarabiałem i dzięki temu realizacja tego planu była w zasięgu mojej ręki.

O autorze: Katarzyna Mikołowska