żaglówki

W te wakacje chcemy pojechać gdzieś z mężem gdzie rzeczywiście odpoczniemy. W tamtym roku byliśmy nad morzem inie mogę powiedzieć bym ten wypad wspominała jakoś szczególnie dobrze.

Żaglówki były na wynajem

żaglówkiNaprawdę długo czeka się zawsze na ten upragniony urlop a tu się okazało, że na nim tylko z mężem ciągle się denerwowaliśmy. Warunki noclegowe odbiegały od tego co było napisane na stronie internetowej pensjonatu. Jedzenie także nie było najlepsze. I do tego te zapchane wiecznie plaże, na których na pewno nie da się odpocząć. W tym roku chcę jechać gdzie indziej. Już drugi raz nie dam się namówić na to by pojechać nad morze. Kolega z pracy powiedział mi żebyśmy pojechali z mężem na mazury on twierdzi, że tam zawsze dobrze odpoczywa. Mąż stwierdził, że możemy tam pojechać czemu nie. Mi ten pomysł też przypadł do gustu tym bardziej, że kolega dał nam namiary na naprawdę fajny jego zdaniem pensjonat z dobrym jedzeniem. Powiedział nam, że jest coś takiego jak czarter last minute na mazurach i że dzięki temu w dobrej cenie można zarezerwować sobie sprzęt wodny. W sezonie ceny za sprzęt wodny są wysokie a taki yacht charter jest naprawdę opłacalny. Ja wiedziałam, że na mazurach są jachty luksusowe jednak nie sądziłam, że będę miała możliwość czymś takim popływać. Te jachty do wynajęcia zarezerwowane wcześniej wcale nie są takie drogie jakby mogło się zdawać. Na tej stronie były także luksusowe żaglówki do wynajęcia na Mazurach jednak ja bezpieczniej czułabym się jednak na jachcie. Byliśmy bardzo podekscytowani naszym wyjazdem. Ja nawet specjalnie pojechałam do galerii handlowej żeby kupić sobie jakiś nowy strój kąpielowy na ten wyjazd.

Mąż namówił mnie także żebym kupiła sobie jakieś sukienki. W sumie z tego co mówił kolega to wieczorem na mazurach też jest co robić. A nawet w tym pensjonacie będą jakieś dancingi.

O autorze: Malwina Nowak