Oferta pracy w Gdyni, którą mi zaproponowano była bardzo atrakcyjna. Od dawna się rozglądałam za czymś innym, ponieważ chciałam lepiej zarabiać. Mama namawiała mnie, żebym zaryzykowała, bo w przeciwnym razie mogę w przyszłości tego żałować. Posłuchałam jej rady.

Zamieszkanie w luksusowym lokalu w centrum miasta

luksusowe mieszkania w GdyniPosłuchałam mamy i przyjęłam nową posadę. Musiałam jeszcze znaleźć sobie mieszkanie do wynajęcia, ponieważ na dłużą metę dojazdy byłby dla mnie zbyt uciążliwe a mieszkałam poza Gdynią. Lubiłam komfort i dlatego też nie szukałam jakiegokolwiek mieszkania i wiedziałam, że możliwe były do wynajęcia luksusowe mieszkania w Gdyni, bo moja koleżanka w takim właśnie mieszkała. Od razu zgłosiłam się do biura nieruchomości, bo nie chciałam tracić czasu na samodzielne poszukiwania. Odwiedziłam biuro nieruchomości, które znalazło luksusowe mieszkanie mojej koleżance i miałam nadzieję, że dla mnie również znajdzie się jakiś lokal. Nie pomyliłam się, ponieważ od razu zaoferowano mi luksusowe mieszkanie w centrum miasta, które było wolne od zaraz. Koszt najmu nie był wysoki a mieszkanie kompleksowo umeblowane. Od razu się zdecydowałam je obejrzeć. Dzięki temu przekonałam się, że chcę w tym lokalu zamieszkań. Mieszkanie było bardzo luksusowe a do pracy miałam tak blisko, że mogłam chodzić pieszo. W poniedziałek zaczynałam pracę a do mieszkania przeprowadziłam się w weekend. Wiedziałam, że dobrze będzie mi się w tym mieście mieszkało i byłam pozytywnie nastawiona.

Zmiana pracy wyszła mi na lepsze, ponieważ znacznie podwyższył się status mojego życia. Zarabiałam dużo i jeszcze dostawałam podstawę. Mogłam więc pozwolić sobie na luksusowe mieszkanie, którym lubiłam się chwalić wśród swoich znajomych. Wszystkim ono się bardzo podobało.

 

O autorze: Sebastian