Zawsze zastanawiałam się, skąd ludzie biorą felgi w wielu szalonych kolorach. Widywałam już samochody na felgach w kolorze jadowitej zieleni, intensywnej czerwieni, żółte, a nawet złote. Oczywiście producenci wypuszczają felgi również w takich wersjach kolorystycznych, jednak zwykle są one niezwykle drogie. Zastanawiałam się, czy mogę osiągnąć taki efekt mniejszym nakładem finansowym.

Felgi w nowej odsłonie, dzięki sprayowi

spray do felgMój samochód jest biały, dlatego właśnie złote felgi pasowałyby do niego idealnie, czyniąc go zdecydowanie bardziej stylowym i zauważalnym na drodze. Nie miałam jednak funduszy na zakup nowych felg. Z resztą te, które posiadałam miały bardzo ładny wzór, jednak wciąż pozostawała kwestia koloru. Na szczęście przeczytałam w internecie, że mój problem może rozwiązać dobry spray do felg. Zdecydowałam się więc na zakup takiego produktu i jestem dziś naprawdę zachwycona efektami. Aplikacja tego sprayu była niezwykle prosta, dzięki czemu całą pracę mogłam wykonać sama. Wystarczyło wyczyścić felgi i nanieść na nie dawkę sprayu. Postępowałam zgodnie z instrukcją i teraz moje felgi mają taki kolor, o jakim zawsze marzyłam. Kolor równomiernie pokrywa felgę, w związku z czym efekt jest fenomenalny. Dodatkowym atutem jest dla mnie również fakt, że kolor jest bardzo trwały. Nawet w przypadku, gdy jeżdżę po kamienistym gruncie, i drobne kawałki żwiru uderzają o lakier on nie odpryskuje.

Dzięki temu, że zastosowałam stosunkowo niedrogi spray do felg udało mi się uzyskać dokładnie takie efekt, na jakim mi zależało. Wydałam w sumie niewiele pieniędzy, jednak dzięki zakupowi odpowiedniego specyfiku moje felgi wyglądają na znacznie droższe. Efekt ten utrzymuje się bardzo długo a na felgach nie widać żadnych śladów zużycia.

 

O autorze: Jan Bednarek