Mówią że miłość nie zna granic. Dla wielu osób jest to tylko pusty slogan lecz coraz częściej można spotkać się z sytuacją, gdzie ślub biorą osoby pochodzące z różnych krajów. Organizacja takiego wesela wymaga o wiele więcej zachodu niż w przypadku zwykłego wesela lecz mimo to może ono się okazać ciekawym doświadczeniem kulturowym, które zbliża ze sobą dwie obce sobie dotąd narodowości.

Międzynarodowe wesele – odpowiedni gospodarz wieczoru

wodzirej z językiem angielskim krakówOrganizując wesele międzynarodowe musimy pamiętać, iż pewne jego elementy będą wymagały poświęcenia nieco większej ilości uwagi, niż w przypadku zwykłego wesela. Jest to spowodowane między innymi istniejącą barierą językową, wymagającą odpowiednich środków. Jednym z nich może okazać się wodzirej z językiem angielskim Kraków w tym mieście działa kilkanaście osób, mających duże doświadczenie w prowadzeniu takich właśnie nietypowych wesel. Dzięki nim będziemy mieć pewność, iż na organizowanym przez nas weselu zapanuje wesoła atmosfera, która z pewnością udzieli się wszystkim weselnikom. Taki wodzirej dzięki swojej znajomości języka angielskiego, będzie w stanie zabawiać gości z obu stron, tak aby wszystko było dla każdego zrozumiałe. Atutem takiego rozwiązania jest także fakt, że dzięki opowiadanym dowcipom i anegdotom, taka osoba zbliży do siebie członków obu rodzin, co pozytywnie wpłynie na przyszłe kontakty rodzinne. Warto pamiętać aby odpowiednio wcześniej ustalić z nim przebieg całej zabawy, tak by nie był on dla nikogo zaskoczeniem.

Jak widać, organizacja międzynarodowego wesela nie musi być trudna, gdyż na rynku działają osoby, które z pewnością przyczynią się do polepszenia relacji obu rodzin. Opisane powyżej rozwiązanie zagwarantuje nam, że na naszym weselu nie dojdzie do żadnych zgrzytów spowodowanych barierą językową.  

O autorze: Gabriela Kot