Tuż przed ślubem byliśmy z narzeczoną bardzo zaangażowani w poszukiwanie wymarzonego mieszkania. W każdym jednak znajdowaliśmy coś, co je dyskwalifikowało. Mamy bardzo specyficzny gust, dlatego też musieliśmy brać pod uwagę kosztowny remont. W końcu jednak zdecydowaliśmy, że postawimy na zakup nowych czterech ścian, prosto od dewelopera.

Kupno mieszkania od dewelopera

mieszkania z rynku pierwotnegoMuszę przyznać, że obydwoje z narzeczoną byliśmy bardzo wybredni, kiedy szukaliśmy mieszkania. Jestem przekonany, że właściciele oglądanych przez nas nieruchomości mieli nas dość już po kilku minutach. Jest tak jednak dlatego, że mamy bardzo wysublimowany gust i nie podobają nam się zwykłe, schludne wnętrza. Za każdym razem, gdy oglądaliśmy kolejne mieszkania, znajdowaliśmy coś, co absolutnie nam się nie podobało i nie dało się tego usunąć nawet poprzez remont. Dlatego też, kiedy byliśmy nieco załamani po serii nieudanych oględzin mieszkań, stwierdziliśmy, że powinny zainteresować nas mieszkania z rynku pierwotnego. W ten sposób mogliśmy urządzić je sami, bez konieczności remontu. Była to opcja nieco droższa, jednak w naszym przypadku o wiele korzystniejsza. Dlatego też znaleźliśmy polecanego dewelopera w naszym mieście i to jego ofertą się zainteresowaliśmy. Obejrzeliśmy kilka mieszkań w różnych dzielnicach miasta i po kilku dniach namysłu zdecydowaliśmy się na jedno z nich. Mieliśmy nadzieję, że zdążymy je urządzić jeszcze przed ślubem.

Zakup mieszkania od dewelopera wspominamy bardzo miło. Było ono bardzo przestronne i mogliśmy urządzić je według własnego gustu. Tak też zrobiliśmy. Dzisiaj bardzo cieszymy się, że podjęliśmy taką decyzję. Urządzone przez nas mieszkanie podoba nam się tak bardzo, że najchętniej byśmy z niego nie wychodzili! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

O autorze: Krystian