Gdy organizowałam swoje wesele z mężem chcieliśmy żeby wszystko na nim było dla naszych gości najlepsze. Specjalnie zresztą rok wcześniej pojechaliśmy do pracy za granicę żeby zarobić na to wesele i jeszcze dodatkowo na jakiś start.

Duży dobry zespół na weselu

popularny zespół muzyczny z WrocławiaNie chcieliśmy takimi dużymi kosztami obciążać swoich rodziców szczególnie, że nie chcieliśmy mieć nic przeciętnego. Na początku gdy wybieraliśmy salę weselną wiedzieliśmy, że musi być ona duża i piękna. Jej wystrój miał dla nas duże znaczenie. Ważne było również to żeby była na niej odpowiednia akustyka. W końcu każdy z gości powinien słyszeć muzykę naszego zespołu tak samo dobrze by się po prostu dobrze przy niej bawić. I tak jeśli chodzi o zespół to wybraliśmy popularny zespół muzyczny z Wrocławia, który do dzisiaj cieszy się bardzo dużą popularnością. Zespół ten składa się z pięciu osób. Jeśli chodzi o wokalistę to potrafi zaśpiewać niemal wszystko. Ten pan ma wielki talent. W sumie to myślę, że mógłby zrobić z tym głosem karierę solową gdyby tylko chciał. No w każdym razie ma do tego predyspozycje. Zespół ten także bardzo dobrze prowadził wszystkie zabawy i zachęcał gości do tańca. Przy tym panowie robili to w sposób taktowny i w żadnym bądź razie nachalny. To mi się podobało chyba najbardziej. Zresztą nasze wesele zostało zapamiętane dobrze chyba ze względu na ten zespół. Ja zresztą po latach lubię oglądać nasz film z wesela i przypomnieć sobie te wszystkie świetne utwory zagrane przez zespół.

Z mężem byliśmy jeszcze o naszym wesele na naprawdę wielu innych. Ale myślę, że z zespołem jeszcze nikt nas nie przebił. I gdy gdzieś idziemy muszę przyznać, że mam satysfakcję gdy przypomnę sobie, że jednak nasz zespół był najlepszy. Wiem, że cały czas grają i że cieszą się dużą popularnością.

O autorze: Jan Bednarek