auto serwis warszawa

Jak co roku nasze plany wakacyjne były do przewidzenia. O dłuższym urlopie mogliśmy pomarzyć, dlatego nasz wyjazd skierowany był nad nasze polskie cudowne morze, które w sezonie przeżywa prawdziwe oblężenie turystów.

Auto serwis w Warszawie i nasze zepsute auto

auto serwis warszawaPlaże pękają w szwach, nie wspominając o zatłoczonych, a wręcz przeludnionych pensjonatach, hotelach, czy nawet prywatnych kwaterach noclegowych. My jednak nie zrażając się tym zupełnie postanowiliśmy wytrwać w naszym postanowieniu i zarezerwowaliśmy noclegi już w kwietniu. Niektórzy pewnie popukaliby się w czoło słysząc o tym, ale my równie dobrze moglibyśmy zrobić to samo, gdy ktoś stara się rezerwować pokój w lipcu, albo co lepsze w sierpniu, tydzień przed przyjazdem. Planując jednak nasz wyjazd na szybko kilka dni przed, zapomnieliśmy o dokładnym sprawdzeniu stanu naszego samochodu. Już w drodze nad morze coś zaczynało stukać i pukać, ale przymknęliśmy na to oko, śmiejąc się, że jeszcze w tym auto serwis warszawa nie jest nam potrzebna, a opcja autoholowanie na pewno potrzebna jest bardziej innym. Wyjazd był na tyle udany, że i przed drogą powrotną nie przyszło nam do głowy, żeby poprosić mechanika o przyjrzenie się stanowi naszego auta, które swoją drogą przestało zwracać na siebie uwagę. Pora powrotu okazała się być dla nas nieco mniej szczęśliwa. Nasze auto ewidentnie potrzebowało naprawy. Pomoc drogowa zdawała się być niezbędna.

Niestety później było już tylko gorzej, ponieważ zepsucie się auta na autostradzie wykluczało holowanie, więc musieliśmy wezwać autopomoc. Mieliśmy jednak nieco szczęścia w tym nieszczęściu i ekipa, którą wezwaliśmy na pomoc nie kazała na siebie długo czekać.,

Źródłem informacji jest strona http://www.auto-abc.pl

O autorze: Wiktoria Pluta